ФОТО: Гори куќа во скопска Кисела Вода

Утрово изби пожар во куќа лоцирана во скопската населба Кисела Вода. Според податоците од полицијата, пожарот избил во куќа на улицата 365, а пожарникарите сеуште се обидуваат да се справат со пламените јазици.

Засега не е познато која е причината за избувнувањето на пожарот и дали има повредени лица.

11.10.2013 - 10:51
Фото: 
Плусинфо

најчитано сега