ФОТО: Хајди ја гази петтата деценија и е вистинска „бомба“ - се соблече, па ги сними градите од незгодни агли

Манекенката Хајди Клум ги воодушеви следбениците на својот Инстаграм профил кога сподели фотографии во провокативни пози.

Имено, откако позираше во костим на капење на јахта, манекенката сподели фотографии во минијатурно бикини во боја на кожа, а својата фигура и градите ги фотографише од „незгодни“ агли.

Нејзините следбеници оставија бројни комплименти под објавата, а многумина велат дека е вистинска бомба во петтаа деценија.

 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum)

28.09.2021 - 10:11

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега