ФОТО: Храбрата водителка ги надмина границите - се појави во огромно деколте и без градник

Во студиото на Пинк овој викенд се одржа финалето на „Пинкови Ѕвезди“, а во центарот на вниманието беше водителката која направи најхрабар потег досега.

Имено водителката Душица Јаковлевиќ која е член од жирито се појави во комбинација на која не можеа да и одолеат ниту пак кандидатите.

Облечена во краток златен фустан со длабоко деколте водителката не облече градник, па стана вистинска „ѕвезда“ на вечерта.

-Спремни сме, големо финале, напиша под фотографиите на Инстаграм која ги објави таа, погледнете.

 

 

 
 
 
View this post on Instagram

Spremni smo!!! VELIKO FINALE @pinkovezvezde.official moze da pocne!!! Styling @sacreevictoire kosa @gagisa sminka @doll__makeup__

A post shared by Dusica Jakovljevic (@dusicajakovljevic) on Jun 30, 2019 at 12:53pm PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

03.07.2019 - 14:56

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега