ФОТО: И дома блеска - Цеца покажа како изгледа во домашна атмосфера

Светлана Цеца Ражнатовиќ покажа како изгледа додека се одмора дома.

Познато е дека пејачката е често дотерана, но не се срами и да покаже како изгледа без шминка и во тренерки.

Овој пат таа се дотерала и дома, а на жените им се допадна нејзиниот изглед и фризура.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

20.01.2020 - 16:51

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега