ФОТО: Идната мајка зрачи од среќа - македонската актерка го покажа трудничкото стомаче

„Безусловна љубов“, напиша актерката Нина Деан под својата најнова фотографија на Инстаграм.

Таа го покажа трудничкото стомаче на кое има нацртано срце.

Без грам шминка, Нина зрачи со љубов и среќа.

Бебето треба да се роди во април годинава.

 
 
 
View this post on Instagram

------------------- unconditional  -------------------

A post shared by Nina Dean (@ninadean) on Jan 15, 2020 at 1:55pm PST

 

 

 

Добивајте вести на Viber

17.01.2020 - 09:38

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега