ФОТО: Има проблем - џиновските гради на Дара Бубамара не ги собира во маичката

Четириесет и три годишната српска пејачка Дара Бубамара често знае да биде провокативна во јавноста, но и во последно време на тапет поради користењето на фотошопот, а неодамна поради ова заврши и во британски медиуми.

Овој пат пејачката нема сомнеж дека поседува џиновски атрибути на своето тело.

Станува збор за нејзините гради кои овој пат навистина не ги собра во нејзината блуза, а ова е доказ дека таа во оваа објава на Инстаграм навистина не користи фотошоп.

 
 
 
View this post on Instagram

. Foto @dorotejatipsin @zoransekicki @modesaloonsibyivana

A post shared by Dara Bubamara (@darabubamara_official) on Nov 3, 2019 at 7:01am PST

 

 

 

Добивајте вести на Viber

05.11.2019 - 18:27

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега