ФОТО: Ја чуваше невиноста до брак, а сега е бремена и гордо го покажува своето голо тело - за жените е голема инспирација

Познатата плус-сајз манекенка Ешли Грејем пред неколку дена објави дека е бремена. Сега одлучи да објави и една фотографија од несовршеното женско тело за да ги поттикне сите припаднички од понежниот пол да се сакаат какви и да се.

 
 
 
View this post on Instagram

same same but a little different

A post shared by A S H L E Y G R A H A M (@ashleygraham) on Aug 18, 2019 at 9:07am PDT

„Исто, само малку различно“, напишала Ешли покрај фотографијата на која е целосно гола, а на која во прв план се нејзините бујни облини и стрии.

Ешли го очекува своето прво бебе со својот сопруг Џастин Ервин, а во брак со него влезе како девица. Меѓусебната доверба ја тестирале со целибат.

 
 
 
View this post on Instagram

Can’t wait to meet you

A post shared by A S H L E Y G R A H A M (@ashleygraham) on Aug 15, 2019 at 10:41am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

19.08.2019 - 13:05

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега