ФОТО: Ја нарекуваат кралица на облините- Нејзините фотографии не се за луѓе со висок притисок

Манекенката и американската “кралица на облините”, Ебигејл Речфорд на својот Инстаграм профил има 9 милиони следбеници со кои секојдневно споделува фотографии на кои е речиси гола. 

Речфорд е родена во градот Скрентон, Пенсилванија, каде посетувала католичко училиште. Со манекенство запознала да се занимава на 21-годишна возраст.

А погледнете зошто има толку фанови:

 

 

 
 
 
View this post on Instagram

Senoritaaaaaaa ; ) @fashionnova fashionnovapartner

A post shared by (@abigailratchford) on Feb 18, 2020 at 4:16pm PST

 
 
 
View this post on Instagram

Ven aquí ; )

A post shared by (@abigailratchford) on Feb 6, 2020 at 11:00am PST

 
 
 
View this post on Instagram

Lemme ruin your life ; ) Throwback to this day last year with @dorianqd

A post shared by (@abigailratchford) on Dec 15, 2019 at 4:13pm PST

 
 
 
View this post on Instagram

Giddy up @fashionnova ambassador

A post shared by (@abigailratchford) on Nov 13, 2019 at 10:59am PST

 

 

 

Добивајте вести на Viber

01.03.2020 - 11:34

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега