ФОТО: Ја нема повеќе црвената и долга коса - Ноне направи драстична промена на имиџот

Некогашната македонскат пејачка Ноне Неделковска, која веќе осум години живее и работи во Америка и повеќе не се занимава со музика, се уште е актуелна во македонската јавност и секоја нејзина објава на социјалните мрежи ја интригира публиката.

Таа овој пат на Инстаграм покажа фотографија преку која се пофали со новиот имиџ.

Ноне одлучила да ја скрати долгата црвена коса и се одлучила за кратка црна коса. 

Дали се решила само за перика или пак навистина направила драстична промена, не знаеме. Сепак, ова ново издание одлично ѝ прилега.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

20.02.2020 - 10:29

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега