ФОТО: Јасмина има 63. години - изгледа дупло помладо а сега ја откри тајната

Нејзината убавина е природна, а таа на 63. години е како млада девојка.

Јасмина Роси која е убава манекенка од Корзика, вели дека отсекогаш јадела органска храна и ја одржувала линијата и кожата свежа, уште пред оваа храна да стане хит низ светот.

Вели јаде органски производи, риба, јајца, овошје, зеленчук и житарки.

Вели јаде храна богата со витамини и не држи диети никогаш.

 

 

 

19.11.2018 - 20:39

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега