(ФОТО) „Кај свадбата најмногу сакам да не е моја“: Лила Филиповска во впечатливо издание на турска свадба

Водителката Лила Филиповкса вчеравечер беше гостинка на турска свадба. Но, Лила, не е Лила, ако не се појави во впечатливо издание. Никогаш не пропушта шанса да изгледа поразлично од сите останати.

„Кај свадбата најмногу сакам да не е моја“, напиша водителката Филиповска во описот на објавената фотографија. Откри дека секогаш сака да се дотерува.

За вчерашната свеченост Лила се одлучи за црн фустан во комбинација со златни впечатливи ланци. Го откри деколтето и рацете, а пак сега ги прикри згодните нозе. Мора да се држи балансот во секоја модна комбинација.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Lila (@lilafilipovska)

08.08.2022 - 19:35

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега