ФОТО: Кајли ги излуде фановите- позираше гола под огромна шапка

Дваесет и едногодишната милијардерка Кајли Џенер на „Инстаграм“ покажа премногу.

Таа летува на тајна локација со својата ќерка Сторми и новата најдобра другарка Анастасија Караниколау, од каде што праќа многубројни секси фотографии.

Но, зборот секси не знаеме дали може да се употреби за овие фотографии. Таа е целосно гола, На едната фотографија носи мрежа, а на другата само шешир

 
 
 
View this post on Instagram

vacation mode

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on Jul 14, 2019 at 9:16am PDT

 
 
 
View this post on Instagram

Summer Bo

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on Jul 13, 2019 at 10:39am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

16.07.2019 - 10:11

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега