ФОТО: Кајмакоски со емотивна објава - „Тука се случија нешта кои ми го променија животот засекогаш“

Македонскиот пејач Даниел Кајмакоски целосно е посветен на својата кариера, деновиве одлучи да отпатува во Будва.

За своите фанови објави фотографија на Инстаграм, на која седи на плажа покрај море, а во опис напиша емотивна порака.

-Прекрасни нешта се случија тука, нешта кои го сменија мојот живот… Сите тие спомени продолжувам да ги резонирам во мојата глава секој пат кога се враќам. Затоа го сакам ова место… Будва! – пишува Даниел во објавата.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

26.06.2019 - 10:40

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега