ФОТО: Карлеуша како на сцена танцуваше на балконот, па ѕирна голиот задник

Откако речиси целиот свет „стисна пауза“ многу луѓе останаа во своите домови поради коронавирусот, па се обидуваат на да најдат начин да го потполнат времето кое им е на претек.

Така и познатите пејачки меѓу кои и Јелена Карлеуша на свој начин се забавува.

Бидејќи затворени се сите локали и дикотеки, а настапите откажани, Карлеуша најде начин каде да го покаже својот талент.

Имено таа излезе на тераса , па почна да танцува во прекратко здолниште, а снимката ја објави на Инстаграм.

Додека играше и мешаше со задникот „ненамерно“ ја покажа долната облека, но и голиот задник.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

08.04.2020 - 11:27

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега