ФОТО: Карлеуша покажа како изгледа без грам шминка

Јелена Карлеуша покажа како изгледа во природно издание без грам шминка на себе, без додатоци во костаа, вештачки трепки и додатоци.

Фотографијата ја објави на Инстаграм.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

18.09.2019 - 18:57

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега