ФОТО: Карлеуша во најминијатурно бикини - пејачката посака да се врати на Малдиви

По сиот хаос кој настана во целиот свет порадои коронавируот, многумина се присетија на патувања кои ги направија во минатото или посакаа да побегнат од изолацијата во домовите на некое егзотично место.

Една од нив е и српската пејачка Јелена Карлеуша која се присети на патување на Малдивите и порача дека кога сето ова ќе помине повторно сака да оди во оваа земја.

Имено таа постираше неколку фотографии на Инстаграм и напиша:

„Кога целиот овој хаос ќе заврши, се враќам во овој рај на земјата...“ додека пак нејзините фанови беа маѓепсани од нејзиниот изглед и коментираа дека е вистинска бомба иако Карлеуша во својот пост наведе дека фотографиите се од времето кога била дебела.

 
 
 
View this post on Instagram

Take me back #maldives Kada se sav ovaj haos završi, vraćam se u ovaj raj na zemlji ... (#tb when I was )

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on Mar 20, 2020 at 2:57am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

20.03.2020 - 12:49

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега