ФОТО: Ким Кардашијан повторно мета на критики- овојпат на Норт и дозволи да облече нејзини потпетици

Ким Кардашијан повторно го шокираше светот со начинот на кој ги воспитува своите деца, па често ја критикуваат.

Овојпат најпопуларната старлета на својата ќерка Норт и доволи да носи потпеици и тоа „штиклите на мама“ и облечена во фустан објави фотографија од неа.

На роденденската забава Ким и дозволила на Норт да ги облече нејзините штикли, а девеојчето во рацете ја држи и помладата сестра.

„Како успеваш на потпетици“ напиша еден корисник на интернет под фотографијата.

Фановите беа шокирани од ваката објава на „гордата мајка“, па удрија со критики по неа.

Ова не е првпат Ким да објави фотографии од својата ќерка која е нашминкана, облечена во црно или носи брендирани чанти.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

19.04.2019 - 10:18

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега