(ФОТО) Кјара заврши на насловна: Самоуверено позираше во костими за капење

Kјара се најде на насловната страница на Sports Illustrated Swimsuit, а ваквото искуство го опиша како конечно остварување на сонот.

36-годишната пејачка на Level Up изгледа максимално затегнато во едноделен костим со леопард-дезен додека позира како супермодел на плажа

„Овој сон да бидам на насловната страница на SI, конечно, се оствари! Навистина се гордеам што сум на насловната страница на еден ваков култен магазин и што се придружувам на елитната листа жени што се појавија пред мене“, напиша таа во објава на социјалните мрежи.

 

17.05.2022 - 22:41

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега