ФОТО: Коментаторот од Србија на одмор во Охрид со бремената девојка- откри и една мала тајна која се случила таму

Еден од двајцата коментатори од Арена во кои се вљуби македонската публика, поради фактот што жeстоко го бодреа РК Вардар во Лигата на шампиони повторно се врати во Македонија.

Тој го посети македонскиот бисер Охрид, а на својот Фејсбук сподели фотографија од Свети Наум и откри мала тајна.

Токму тука на Свети Наум, Стевановиќ ја побарал за жена својата сегашна сопруга.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

12.07.2019 - 14:26

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега