ФОТО: Кралицата на облините со нова серија провокативни фотки- позираше топлес

Оваа бринета позната по бујните облини, речиси секојдневно објавува провокативни фотографии на својот Инстаграм

Така, Деми Роуз и покрај сета еуфорија и паника околу коронавирусот, покажа дека не му се плаши на „Ковид 19“, па стигна да ги израдува своите следбеници.

Таа објави серија нови провокативни фотографии а на некои од нив позираше топлес.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Demi (@demirose)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Demi (@demirose)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Demi (@demirose)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Demi (@demirose)

 

 

 

Добивајте вести на Viber

25.01.2021 - 08:58

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега