ФОТО: Крвта не е вода - сестрата на атрактивната албанска пејачка е „бомба“

Рита Ора се смета како една од најсекси жените во светот.

Но, да бидат секси изгледа е во гените на нејзиното семејство.

Тоа најдобро се докажува преку сликите кои ги објави сестрата на светски познатата пејачка Рита Ора, Елена.

 
 
 
View this post on Instagram

 

A post shared by Elena Ora (@elenaora) on Jun 10, 2019 at 8:09pm PDT

 
 
 
View this post on Instagra

Polaroid from last night  @irenettya 

A post shared by Elena Ora (@elenaora) on Feb 24, 2019 at 7:22am PST

 
 
 
View this post on Instagram

Pjs all day 

A post shared by Elena Ora (@elenaora) on Dec 30, 2018 at 5:41am PST

 

 

 

Добивајте вести на Viber

12.06.2019 - 11:10

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега