ФОТО: Лидија покажа со што располага - се соблече гола, а задникот го покри со пешкир

Српската актерка Лидија Вукичевиќ се опушти во еден салон за убавина, а фотографија од таму сподели на социјалните мрежи. Нејзиниот задник го прекрила со пешкир, а вајаната тенка фигура ја оставила разголена.

Таа на овој начин предизвикала бура коментари под фотографијата, главно пофалби за нејзиниот изглед.

 
 
 
View this post on Instagram

Kada idete ....idite kod najboljih @mirjanlaserskicentar 

A post shared by Lidija Vukićević (@vukiceviclidija) on May 19, 2020 at 10:47am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

21.05.2020 - 12:34

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега