ФОТО: Лила со порака за најважниот маж во нејзиниот живот - „Моја љубов, поддршка, мое сѐ“

Водителката Лила Филиповска иако е зафатена со ангажманите околу снимањето на квизот „Се или нешто“, сепак е активна и на социјалните мрежи.

Таа деновиве имаше посебна причина за славење, а тоа беше роденденот на нејзиниот син.

Токму поради оваа причина, водителката на социјалните мрежи сподели фотографија со својот син, а во описот напиша емотивна порака: „Моја прва среќа, моја љубов, моја поддршка ,моја десна рака, мој свет, мое сѐ …најсреќен роденден…..те сакам“.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

25.09.2020 - 10:30

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега