ФОТО: Луѓето алармираат за опасноста од пожарите во Пехчево - „Помош“

Планинарот од Пехчево, Марјан Митриновски пред малку упати драматичен апел за помош од местото на пожарот во непосредна близина на Пехчево. Митриновски на својот Фејсбук профил напиша:

„Луѓе! Пожарот во близина на Пехчево се шири на сите страни. Помош!!!“, напиша тој на Фејсбук.

05.08.2021 - 15:07

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега