ФОТО: Македонката Љупка ги покажа облините во бикини на базен

Македонската блогерка Љупка Митрова го искористи сонцето деновиве да замине на краток одмор во Грција.

Оттаму таа сподели провокативни фотографии од неа во бикини додека се сонча на плажа.

Погледнете:

 

 

 
 
 
View this post on Instagram

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

25.05.2019 - 12:08

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега