ФОТО: Македонската фолкерка ги покажа облините

Македонската фолкерка Џесика е една од најбујните пејачки на естрадата.

Таа споделува фотографии од егзотични дестинации.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

20.05.2019 - 21:37

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега