ФОТО: Македонската кошаркарка ужива на плажа - веќе не го крие момчето

Македонската кошаркарка и фитнес тренер Едина Муса на својот Инстаграм-профил објави фотографија од неа и нејзиното момче, фитнес тренерот Серџо Спасов.

 

На фотографијата на која се прегрнати и се бакнуваат, Едина реши веќе да не ја крие љубовта. Таа напиша колку ѝ недостигал Серџо и дека ќе го сака засекогаш.

 

„Фала ти што си дел од мојот живот“, ѝ одговори Серџо.

 
 
 
View this post on Instagram

Oh baby how I miss you... Love u always & forever  @sergiospasov

A post shared by Edina Musa (@edina_musa) on Feb 15, 2019 at 2:57pm PST

 

 

 

Добивајте вести на Viber

17.02.2019 - 12:00

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега