ФОТО: Македонската пејачка во секси издание - само по гаќички без градник позираше пред огледало

Македонската пејачка Марина Тошиќ  која има српско потекло, а со години живееше и работеше во Македонија, послениве години е во Бугарија, со секоја своја фотографија на Инстаграм привлекува максимално внимание.

Таа објавува провокативни, секси фотографии, а на истите добива голем број лајкови и пофали за изгледот.

Таа сега објави фотографија на својот Инстаграм профил на која пзоира по долна облека без градник, а градите ги крие со рака.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

13.03.2020 - 12:28

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега