ФОТО: Македонската водителка со нова професија - сега е фризерка

Македонската водителка Јелена Спенарска во моментов е на годишен одмор кај своите пријатели во Мајорка, од каде редовно објавува извонредни фотографии на социјалните мрежи.

Таа со своите следбеници на Инстаграм сподели фотографии додека ја бојадисува косата на нејзината пријателка, а во опис на фотографијата напишала „Во канцеларија“.

 

 

 

18.07.2018 - 10:46

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега