ФОТО: Македонскиот пејач во топлес издание на плажа

Македонскиот пејач Адам Лабунски кој беше дел од Пинкови ѕвезди, топлес на плажа во Црна Гора. 

Пред само неколку дена тој ги почести обожавателите со жешка фотографија на која е гол и влажен под туш, а сега е топлес на плажа покриен само со инструмент.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

12.08.2019 - 11:46

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега