ФОТО: Македонските навивачи во Катар вечерва ќе ја бодрат Србија

Македонските навивачи во Катар, вечерва ќе ја бодрат Србија.

Македонците кои се во Катар се дружеа со српските навивачи во фан-зоната и уживаа во пијалоци, а потоа заедно ќе навиваат за „орлите“ во дуелот против големиот фаворит Бразил.

24.11.2022 - 16:58

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега