ФОТО: Маријан Стојаноски стана татко - ги откри името и полот на бебето

Македонскиот пејач Маријан Стојаноски стана татко. Тој неодамна се ожени со својата избраничка Наташа, а денеска на својот Фејсбук профил сподели дека станале родители.

„Добро ни дојде ќерко Вероника“, напиша пејачот во опис на фотографијата која ја објави.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

13.07.2020 - 10:35

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега