Фото: Маријана го најави летото - среде арил во бикини на плажа

 

Водителката Маријана Станојковска не чекаше долго и при првите сончеви зраци замина на плажа, максимално да го искористи времето.

На својот Инстаграм профил објави фотографија во костим за капење покрај песочната плажа и го најави летото кои ни претстои.

Погледнете:

Vitamin D #intotheblue

A post shared by MARJANA STANOJKOVSKA (@marjanamay) on

 

 

 

17.04.2018 - 11:45

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега