ФОТО: Маж се прошета по плажата во Будва во интетресен костим за капење кој никого не остава рамнонушен

 

На Фејсбук страницата „Подгорочки времеплов“ деновове се појави фотографија од плажа која ги насеа сите.

Имено фотографијата е направена во Будва, каде постар граѓанин се појави во „интересен“ костим за капење.

Под објавата имаше коментари со кои го критикуваа човекот, но имаше и такв кои го подржаа.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

19.08.2019 - 19:01

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега