ФОТО: Меган и Хари славеа годишнина - Ги израдуваа сите со фотографии од свадбата

Принцот Хари и кралската снаа Меган прославија годишнина од бракот, а сите ги трогнаа со емотивни и досега невидени фотографии од венчавката.

 

 

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

20.05.2019 - 21:30

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега