ФОТО: Мелита го прослави роденденот на ќерка си

Поранешната македонска водителка Мелита Ракикевиќ на својот Инстаграм профил сподели фотографии од роденденот на својата ќерка.

Барбара, ќерката на Мелита наполни 14 години.

Барбара е единствената ќерка на Мелита со нејзиниот поранешен сопруг, со која постајно објавува видеа и фотографии на социјалните мрежи како вистинска горда мајка.

 

 

 

14.09.2018 - 18:13

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега