(ФОТО) Мицкоски ужива во погледот од високо: Последни подготовки пред зимската сезона

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски е во добра физичка форма. Ова може да се констатира од фотографиите објавени утрово на социјалната мрежа фејзбук.

Имено, Мицкоски откри дека се искачил на Водно и го ужива погледнот од високо, во случајов од Водно.

„Последни подготовки пред зимската сезона. Крајот на Ноември, Водно и градот убав! Есента со сета своја убавина...“, напиша лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, на Фејзбук.

28.11.2021 - 10:55

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега