ФОТО: Микробикините постојано ѝ паѓале - згодната Тина ги покажа облините на плажа во Рио

Француската манекенка Тина Кунаки била „уловена“ на плажа во Рио де Жанеиро каде пријателите ги задолжила да ја фотографираат со мобилен телефон за социјалните мрежи.

Nestašni talasi

Тина ја променила фирузирата и долгата коса ја собрала со плетенки. Во минијатурното бикини ги покажала своите бујни облини и може да се потврди дека навистина изгледа импозантно.

Telo za desetku

 

 

 

Добивајте вести на Viber

28.02.2020 - 09:26

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега