ФОТО: Моќно издание на кралицата Летиција - крој на фустан кој на секоја жена ѝ прилега

Веќе добро знаеме дека кралицата Летиција секогаш беспрекорно е стилизирана, но овој пат се надминала себеси.

Таа добро знае што му ласка на женското тело, па ретко кога греши во изборот. Овој пат избрала бел фустан со црни дтали. Овој крој совршено прилега на секој облик на телото и го истакнува само најдоброто.

Целосно затворен фустан, со полуролка, визуелно ја издолжува фигурата, па со самото тоа таа изгледа повитко, а ременот на струкот направил да изгледа како песоче часовник. Салонките дополнително направиле телото да изгледа убаво, а целата комбинација поженствена.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

27.11.2020 - 09:35

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега