ФОТО: Моника Белучи позирала во предизвикувачко боди - пред 56-от роденден изгледа како божица

Моника Белучи во септември ќе го прослави 56-от роденден и сè уште изгледа барем 20 години помладо.

Славната актерка неодамна позирала за еден француски магазин, а фотографот ги објавил фотографиите на Инстаграм.

На нив актерката позира во црно предизвикувачко боди кое ги открива нејзините гради и нозе, а преку него носи црно сако.

Фотографиите го воодушевија интернетот.

„Мислев дека ова е Селена Гомез“, „Каква убавина, како да е во 20-те“, „Убавината на оваа жена е навистина безвременска“, биле дел од коментарите.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

16.07.2020 - 13:33

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега