ФОТО: На плажа среде ноември - Викторија Лоба замина на одмор

Македонската пејачка Викторија Лоба студените денови ги поминува во топлиот Дубаи.

Пејачката на својот Инстаграм профил сподели фотографии на кои покажа кои места ги посетила.

Но, Лоба и во Дубаи ги почитува мерките за заштита од короната, па на повеќето фотографии што ги објави носи маска, како што налагаат правилата.

Погледнете:

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by  (@victorialoba)

 

 

 

Добивајте вести на Viber

24.11.2020 - 21:04

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега