ФОТО: Најдобрата другарка на Сораја на нејзиниот роденден се појави во провокативен фустан - градите ги прекри само со 2 ленти

Старлетата Ана Кораќ во повеќе од провокативно издание се појави на роденденската забава на својата пријателка Сораја Вучелиќ, која се одржа во Виена.

Имено, веќе е добро познато дека старлетите приватно се дружат, а Кораќ посака овој настан да го проследи во специјална тоалета.

Ана облекла бел фустан, кој се состоел од мини здолниште и две бели траки кои прекриле само дел од нејзините гради.

Погледнете:

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by  Ana Korac  Official (@ana_korac) on Nov 17, 2019 at 8:55pm PST

 

 

 

Добивајте вести на Viber

18.11.2019 - 20:17

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега