ФОТО: Најзгодната спортска новинарка ја „заскокотка“ машката фантазија- Дилета во ултра кусо фустанче

Веројатно поголем дел од мажите ја знаат најзгодната италијанска новинарка Дилета. Таа важи за една од најубавите жени во Италија, а позната е по тоа што е доста активна во спортот.

Додека трае перидот на  изолација таа ужива во својот дом со нејзиниот сопруг.

Овојпат преубавата новинарка позираше со своето кученце, одблечена во бело кратко фустанче ја покажа својата совршено обликувана фигура.

 

 
 
 
View this post on Instagram

Brandino grande intenditore di coccole

A post shared by Diletta Leotta (@dilettaleotta) on May 21, 2020 at 1:04am PDT

 
 
 
View this post on Instagram

Poi vorrei, tornare a ballare, cantare, fare il bagno vestita, sorridere con le mie amiche di sempre e le mie nipotine... casa.

A post shared by Diletta Leotta (@dilettaleotta) on May 15, 2020 at 10:35am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

22.05.2020 - 12:23

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега