ФОТО: Не е ни црна ни плава - Лото-Марјана пак ја смени бојата на косата

Лото-Марјана е русокоса откако ја знаеме, а деновиве споделува фоографии со црна коса.

Сега убавата водителка сподели нова фотрографија каде е со омбре, односно со кафеава коса со црно на коренот, а ваква не сме ја виделе до сега.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

20.06.2019 - 12:42

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега