ФОТО: Ни родителите не би ја препознале - ја нема повеќе долгата коса, македонската пејача го промени имиџот

Младата пејачка, Антониа Гиговска, вчеравечер буквално ја шокира македонската јавност, откако на социјалните мрежи објави фотографија од нејзиниот нов изглед. 

Гиговска драстично ја скратила нејзината препознатлива долга и руса коса, а направила и шишки - нешто во што досега не сме ја виделе.

 
 
 
View this post on Instagram

omg i cut my hairREADY "KRIVA SUM" @edennaeden @bursakbay @danielnikolovskiofficial1 @buzzsneakerstation @kokonadogradnjakose

A post shared by Antonia Gigovska (@antoniagigovskaa) on Feb 17, 2020 at 11:18am PST

 
 
 
View this post on Instagram

 

A post shared by Antonia Gigovska (@antoniagigovskaa) on Feb 18, 2020 at 3:44am PST

 

 

 

Добивајте вести на Viber

19.02.2020 - 09:36

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега