ФОТО: Нивес Целзиус призна дека е заљубена - објави фотографија, бујните гради едвај ги прекри со минијатурен фустан

Хрватската старлета Нивес Целзиус повторно на својот Инстаграм профил објави фотографија, а бујните гради ги стави во преден план.

Бујното деколте го прекри со минијатурен црн фустан и напиша: „Заљубена во фризурата“.

 
 
 
View this post on Instagram

Zaljubljena...  ...u friz... #divamood #goodhairday

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius) on May 21, 2020 at 1:41am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

22.05.2020 - 21:27

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега