ФОТО: Нивес Цлезиус мами погледи разголена во кревет

Нивес Целзиус со задоволство споделува разголени фотки на Инстаграм со своите фанови, а овој пат одлучи да сподели една од кревет и тоа речиси расоблечена.

Со раширени низе и тесно боди, Нивес позираше во кревет, а под објавената фотографија напиша „Розов ангел“.

За еден час заработи речиси 5000 лајкови, а не изостана и вообичаената количина на комплименти.

 

 

 
 
 
View this post on Instagram

Pink angel

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius) on Feb 29, 2020 at 1:23am PST

 

 

 

Добивајте вести на Viber

29.02.2020 - 11:35

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега