ФОТО: Нивес го покажа џиновското деколте

Убавата хрватска актерка, старлета и пејачка, Нивес Целзиус, го покажа џиновското деколте и ги запали социјалните мрежи.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

10.09.2019 - 20:14

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега