ФОТО: Нов член во семејството Ристовски

Македонскиот ракометен голман Борко Ритовски неодамна стана татко, откако неговата сопруга Нина на свет го донесе малиот Душан.

Душан е прво нивно заедничко дете.

Но, во семејството Ристовски има и нов член. Нина на Инстаграм се пофали со фотографија од нивниот нов глисер.

„Нов „член“ на семејството. Нова играчка на Душан“, напиша таа во опис на фотографијата.

 

 

 

12.07.2018 - 10:08

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега