ФОТО: Новогодишна атмосфера во домот - македонската пејачка покажа како украсила за празниците

Македонската пејачка Андријана Јаневска често објавува фотографии на Инстаграм од приватниот живот, а сега се одлучи и да го покаже домот.

Таа покажа како ја украсила својата соба пред празниците. Погледнете:

 

 

 

Добивајте вести на Viber

12.12.2019 - 20:40

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега